5.9.2011 - 7:30 - Ze Sezemic nakonec s bodem.

4.kolo: Sezemice “B” - AFK SKP Pardubice  3:3 ( 3:1 )

Góly: Vaculík 2, Movsesian

Obrázek zápasu: Obrázek zápasu je věnován střelci dvou branek v zápase M.Vaculíkovi.

Sestava: Černohubý - Pohanka, Vaculík, Marai, Šlechta – Horáček ( 80. Tomyška ), Movsesian, Matějů, Levai ( 65. L.Němec ) – Bartoš ( 75. J.Němec ) , Závorka

Trenér: Formánek

Absence: Fišar, Klimeš, Chládek, , Kopač, Pejřimovský

Známky: Sezemice “B”  5 - AFK SKP 5   (fyi - nejlepší je 10)

Do Sezemic jsme přijeli s cílem bodovat. Hned v páté minutě se poprvé v zápase prosadil levačkou Vaculík, přesnou střelou po zemi k tyči nedal golmanovi domácího celku šanci. Pak se náš tým asi spokojil s jednobrankovým vedením a tempo hry začli udávat domácí hráči. Za deset minut bylo vyrovnáno, když ve skrumáži po rohu se nejlépe orientoval domácí útočník a z otočky se trefil k tyči. Ve dvacáté minutě se domácím podařil obrat výsledku. Na našem vápně útočník obral Davida Matějů o balon a sám proti golmanovi se nemýlil. Aby toho nebylo málo, tak ve 30. minutě se po rohu opět prosadil domácí celek. Dan Horáček neuhlídal svého hráče na zadní tyči a pro něho nebyl problem přetažený centr usměrnit hlavou do prázdné branky. AFK SKP nakonec mohli být rádi, že do kabin odešli pouze se třemi inkasovanými brankami, když zvláště závar před brankou z 35. minuty, kdy domácí hráči během 30 sekund pálili asi 5x na naší branku přímo volal po golu. Ale tým skvěle podržel golman Černohubý. Poločasový stav tak byl 3:1.

Po menčí bouřce v kabině se obraz hry přeci jen pozměnil a náš tým začal mít na hřišti převahu a hnal se za vyrovnáním. Ovšem domácí golman se překonával v zákrocích. Závorkovu dobře mířenou standartku vytáhl obřím skokem na roh. Neprosadil se ani Matějů, který dobře pálil z vápna a ani hlavičkující Bartoš. A tak to opět vzal na sebe střelec zápasu Vaculík, když skoroval zse levačkou!!! Opět se dostal k balonu za vápnem a jeho střela zaplula do horního růžku branky. Golman se po ní natahoval marně. To běžela 60. minuta zápasu. Vyrovnání se hostující celek dočkal až v 80. minutě. Černohubý dlouhým výkopem hledal Závorku, který šel za balonem se dvěma obránci. Pro skákající balon si šel i golman domácího celku a po souboji těchto čtyřech hráčů se balon dostal k volnému Movsesianovi, který dorazil do odkryté branky. Do konce zápasu se už ani jeden z celků neprosadil a tak vzhledem k průběhu celého zápasu došlo ke spravedlivé dělbě bodů. Druhý poločas vyhrál tým AFK SKP Pardubice 2:0 po zlepšeném výkonu z první půle.

(text by Slechtin for AFK SKP Pardubice - Fotbal)