Pište cokoliv od kritiky přes rady, ale dodržujte dvě pravidla - NEHRÁT SI NA ZOUFALÉ ANONYMY A NEUŽÍVAT VULGARIT. Příspěvky toto nedodržující budeme mazat; díky za pochopení (fyi - platné od 2014)

Diskutujme o čemkoliv

Datum: 31.08.2015

Vložil: Chybějící data

Titulek: Obdrženy gol - Sezemky

Klasicky to x-lidi neodkoplo, pak přišla nahravka doprava a bylo vymalovano. Takže kdo všechno je vinen? Hlaste se dobrovolne:)

Datum: 31.08.2015

Vložil: Něma10

Titulek: Re: Obdrženy gol - Sezemky

Borec se prodral přes někoho z naší levé strany do středu(myslím,že tam byli 2 naši),křižoval jsem ho a i s jeho nohou jsem to vypíchl(bylo to s mým zraněním) alespoň za vápno,ale tam stál soupeř, vystřelil a míč se smolně ideálně odrazil k hráči, u kterého stál Pejřa (ale nevím jestli byl jeho) a ten prostřelil Nahyho....Tak nějak:-)

Datum: 31.08.2015

Vložil: Matej

Titulek: Re: Re: Obdrženy gol - Sezemky

Takže hledáme toho čí byl ten první střelec a čí byl ten hráč který to do té brány dostal (Pejři?). "Majitelé" těchto dvou hlaste se.

Datum: 31.08.2015

Vložil: Něma10

Titulek: Re: Re: Re: Obdrženy gol - Sezemky

asi tak,ale podle mě největší chyba byla,že ten první hráč prošel až od lajny a tím vznikl chaos a pak se to už jen nabalovalo...

Datum: 10.09.2015

Vložil: Pejřa

Titulek: Re: Re: Re: Re: Obdrženy gol - Sezemky

Sorry hoši, ale já u něj nestál, nevím kdo byl čí, ale po tom odrazu jsem měl shodou okolností k němu nejblíž, tak jsem to ještě zkusil a myslím, že to byl nějakej ten jejich dorostenec co hrál kraj zálohy.

Datum: 10.08.2015

Vložil: petr

Titulek: fotbal

člověče, vykašli se radši na ty svoje tabulky a nauč ty svoje nekopy hrát fotbal, nebo budou ve trojce všem pro smích, to je samej hráč týdne a pod a skutek utek

Datum: 11.08.2015

Vložil: Rouby

Titulek: Re: fotbal

... a budeme hrát aspoň s Váma? :)

Datum: 11.08.2015

Vložil: Cody

Titulek: Re: fotbal

Petříčku,
často sem nepíšu, ale aspoň jednu větu pro Tebe. Názory lidí Tvého ražení, prostě žeru. Jste takoví malí zakomplexovaní nýmandi, kteří nikdy nic nedokázali. Nekaž práci lidem, které to baví a vypni tu svou fazoli. Jo máme ještě volný místo do útoku. Přihlas se jestli na to máš našemu trenérovi (stíhá na rozdíl od Tebe trénovat a ještě ty tabulky) a neřeš to trapnými kecy. Asi už víš, kdo píše, tak nebuď tak trapně anonymní a v neděli se mně přihlas. Pokecáme. Nejsem psací typ.

Datum: 12.08.2015

Vložil: Danek

Titulek: Re: Re: fotbal

Teda Koudy takový proslov se u tebe moc nevidí :-) ale napsal jsi to trefně, takže tleskám a palec nahoru :-)

Datum: 16.08.2015

Vložil: petr

Titulek: Re: Re: fotbal

Milej Coudíčku, s tebou bych do útoku nešel, to bych se nepotkal s balonem, stejně jako ty. A i když nejseš psací typ, tak radši piš, jde ti to líp než fotbal, i když na druhou stranu ypsilon po C - možná se na to taky vykašli

Datum: 17.08.2015

Vložil: petr

Titulek: Re: Re: Re: fotbal

Musí se všem omluvit. Prošel jsem pravidla provopisu a zjistil, že rodnou řeč pořádně neumím. Kecy jsou napsané správně. Ještě mám pořádné mezery v interpunkci, ale zapracuji na tom, slibuji.

Datum: 17.08.2015

Vložil: TK

Titulek: Re: Re: Re: Re: fotbal

Radši už nic nepiš a neztrapňuj se tady debílku ;-)

Datum: 26.08.2015

Vložil: Cody

Titulek: Re: Re: Re: fotbal

Jééé, malý zakomplexovaný nýmandik se nám ještě ozval. On umí ještě psát panáček, jaké překvápko. No, já si do útoku lidi vybírám. S tebou možná na 5', ale nevím, musím to probrat s trenérem. Asi by mě s nulou nepustil na hřiště. Jinak Ti musím napsat takovou maličkost a dám Ti pokoj. Až budeš v mých letech, možná budeš jezdit na vozejku (fakt Ti to nepřeju). Maximálně se budeš houpat na houpacím křesle (doufám, že NE jinde, myšleno v souvislosti s tvým fotbalovým umem ... ), bafat dýmku a nohy budeš skrývat v nových bačkorách, nebo snad taky v kopačkách.
Tak páček, máček budulínku ... .
PS: Když budeš hodný, tak Tě někdy vezmu na pořádný fotbal. Třeba do Rosic, ať se něco naučíš.
Promiň, že jsem se Ti dříve neozval, ale jsem dost zaneprázdněný člověk.

Datum: 31.08.2015

Vložil: Petr

Titulek: Re: Re: Re: Re: fotbal

Nazdar Coudíčku, psát umím,mě spíš překvapuje, že umíš číst. A nejen to, dokonce si vybíráš lidi do útoku, to děláš dobře, protože kdybys tam byl jenom ty, tak by se na to nedalo ani koukat. Možná budeš překvapenej, ale na vozejku zatím nejsem a to jsem o dost starší než ty. Tak se měj a občas se tref i do balonu, minule to byla hrůza :)

Datum: 09.09.2015

Vložil: Cody

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: fotbal

Nazdar nýmande,
kdybych neuměl číst, tak Ti asi nemohu psát. Viď, Ty jsi pako. Ono to tak trochu spolu souvisí, ale to nevadí. Třeba to jednou pochopíš, ale musíš se víc snažit ... . Na to, že jsi starší, tak Tě lituji. Rozumově jsi na úrovni maximálně lachtana. Neboj se, třeba se změníš, ale musíš se víc snažit ... I když, někdo se snaží a je z něho ještě větší pako. Kamarád Ti něco poradil, tak se netrap a už tady neotravuj ... .Myslel to s Tebou dobře. Má totiž odhad na lidi nebo voly, Tohle je totiž web pro inteligenty. Jo mimochodem, trenér mě chválil. To nepochopíš, protože jsi to nikdy nezažil. Je to dobrý pocit od odborníka, který tomu rozumí. Třeba na to taky máš, ale musíš se víc snažit ... .
Tak máček páčku.

Datum: 14.09.2015

Vložil: Petr

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: fotbal

Bože ty si pako

Datum: 17.09.2015

Vložil: Cody

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: fotbal

Máš IQ tykve, "0" !

Datum: 22.07.2015

Vložil: expert

Titulek: nova-sezona

letos bych to videl na sestup,bo neni mancaft na lepsi soutez,bych rek.

Datum: 24.07.2015

Vložil: slechtin

Titulek: Re: nova-sezona

Jsem rad ze se Lada Vizek s nama podelil o svuj skromny nahled na vec :oD

Datum: 24.07.2015

Vložil: Něma10

Titulek: Re: nova-sezona

minimálně na poháry :-)....

Záznamy: 41 - 60 ze 1959
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek