Pište cokoliv od kritiky přes rady, ale dodržujte dvě pravidla - NEHRÁT SI NA ZOUFALÉ ANONYMY A NEUŽÍVAT VULGARIT. Příspěvky toto nedodržující budeme mazat; díky za pochopení (fyi - platné od 2014)

Diskutujme o čemkoliv

Datum: 31.10.2014

Vložil: Pepé

Titulek: Rozluka v pátek

Chalani...pojďme dát rozluku v pátek. Město bude plné nalitých, mladých a pevných děvčat a vy šerední máte podstatně větší šanci přivést tři body z venku :)) + teda v sobotu jedu do prdele a nerad bych o tuhle sešlost přišel. Sobota je mrtvá, to nikdo nebude ani na vrakáči (rozuměj Agro banka) vemte rozum do hrsti :))

Vložil: Něma10

Titulek: Re: Rozluka v pátek

já bych byl teda radši taky v pátek, i když v mým věku mi ještě sobota nedělá takovej problém:-))

Vložil: Matej

Titulek: Re: Re: Rozluka v pátek

Dohodneme finálně v nedeli na mistráku i dle reakcí Ačka po sobotním mistráku. Jisté ale již je že budeme oba tymy najednou a to přístí týden.

Datum: 22.10.2014

Titulek: z webu Bukovky

....Bohužel smutnou kapitolou utkání byl rozhodčí Preclík. Před utkáním bylo patrné, že má "eufemisticky řečeno" k našemu soupeři poněkud blíže. Je jen s podivem, že ze zhruba sedmdesátky rozhodčích je delegován zrovna rozhodčí, který má evidentní vazby na soupeře. Ačkoliv se nelze vymlouvat na rozhodčího, tak přesto mám pocit, že všechny sporné momenty rozhodl proti nám. Celé utkání jsme odehráli pod tlakem a nakonec se vše seběhlo tak, že 20 minut před koncem mohl Pája vstřelit rozdílový gól a dostat nás do psychické výhody. Místo toho následoval dvouminutový dvougólový "knockout", přičemž první gól soupeře následoval po hodně přísně nařízeném přímém kopu. Série rohových kopů v závěru prvního poločasu po uplynutí hrací doby by se taky asi těžko obhajovala. Nicméně ohromující úroveň svého IQ předvedl po skončení utkání, když mi udělil vskutku knížecí radu slovy "neměli jste se přihlašovat na "Holicko". Vskutku křišťálově čisté uvažování.

Titulek: Re: z webu Bukovky

:)

Datum: 19.10.2014

Titulek: Bukovka

U toho první golu si nejsem jist asistencí. Dle mě - Zelda centroval, Pipa vyhral souboj, Růža dával gól. Ten Pipa tam takto figuroval,že?

Vložil: Nema10

Titulek: Re: Bukovka

taky myslim

Datum: 25.10.2014

Vložil: Zelda

Čusík.Tak mi Růža dneska potvrdil asistenci u prvního gólu.Doufám tedy,že to bude opraveno.Děkuji.

Datum: 11.10.2014

Vložil: Rosice A-B

Titulek: SOBOTA

ÁČKO doma od 16h.

Datum: 02.10.2014

Titulek: účast

Tak nakonec, možná opravdu jen nakonec:), nedorazí ve čtvrtek Pepa, ale naopak dorazí Michal Tomyška. Veškeré info bude vědět Němec st, neb vyjimečně nebude ani Matej. Veškeré omluvy update-ovány v absencích.

Datum: 07.10.2014

Titulek: zápas

Koukám,že Pohy byl asi na jiným zápase a nebo druhý gól vůbec neviděl a tak si ho vymyslel.

Datum: 30.09.2014

Vložil: Slechtin

Titulek: hodnoceni

Jak muzu bejt hodnocenej za 20 odehranejch minut, když z toho 10. minut čekám na vystřídání zraněnej a dalších pár minut zkouším rozběhat zranění?:o)) trošku joke ne?.o)

Datum: 01.10.2014

Titulek: Re: hodnoceni

Osobne, v rámci tradiční fx diskuze:)

Datum: 29.09.2014

Vložil: TRENINK V TOMTO TÝDNU

Titulek: muži B

Přidáme na web jakmile budeme vědět, cca v utery. Takže v utery čekejte jak info o hodnoceni hráčů tak i info o treninku. Predbězně též připomínáme že další kolo se hraje V SOBOTU v Redicích.

Vložil: Tým mužů

Titulek: Re: muži B

po uternim treninku Ačka bude znám trénink č.2 - tedy ten společný a to včetně času

Datum: 18.09.2014

Vložil: Bari

Titulek: Pokuty

Jsem teď viděl pokuty a někdo se asi zbláznil, ne?

100 Kč za neomluvený trénink?

A 40 Kč za omluvu po 15:30?

Co to je? Víte kolikrát jsem musel zůstat v práci třeba do 6, aniž bych to tušil před 15:30? A je jedno, jestli to je kvůli poradě nebo práci, která se náhle musí udělat. Budu trestaný, že musím být v práci déle a ještě za to, že sem to nevěděl včas.

Hoši, hrajeme 4 třídu a né A-třídu ... jako by nestačilo, že platíme příspěvky.

Vložil: Týkej

Titulek: Re: Pokuty

Joo kilo uz je dobra motivace se omluvit :-D

Titulek: Re: Re: Pokuty

To pade před tréninkem můžeme sundat, to bylo hlavně kvůli jaru, ale zbytek mi dává logiku. Ze je to kilo za neomluvu? Preci nejde o to kolik to je, ale o slušnost se omluvit, ta sms nestojí ani korunu a zabere to 20vteřin.

Datum: 14.09.2014

Vložil: Ťopa

Titulek: gratulace k dnešní výhře

... ale chlapci, uplakanější tým jsme letos ( a vlastně ani loni v okolí Přelouče) zatím nepotkali... rozdat ránu se nebojíte, přijmout ji však (drtivá většina z vás) neumíte... rozhodčí byl na obě strany marnej, o tom žádná... :) ať vám to šlape!

Datum: 15.09.2014

Titulek: Re: gratulace k dnešní výhře

Respektuju, že je to věc pohledu. Dle mě výrazná část paramáckých zákroků za hranicí, nesmyslně rozhodčím puštěných, takže si dotiční jedinci vesele pokračovali dál… Tak či tak, z mého pohledu považuji výkon Parama (spolu s výkonem Rovně v obou zápasech minulého ročníku), za nejkvalitnější ze všech týmů za poslední dve sezony (tu první nehodnotím). Mít na hrotu ošlehaného koncáka, tak je to hned topfavorit soutěže.

Záznamy: 81 - 100 ze 1959